(+48) 32-429-50-00

Kontakt

Wählen sie die Entsprechende Abteilung
Blumengeschäft
Firmengeschäft
Grosshandel
Außenhandel
Vertrieb
Produktionsabteilung
Buchhaltung
Einkauf
Werbung Und Marketing
Sekretariat
PROJEKTDECOR.PL SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Brzezińska 48D, 44-200 Rybnik, Poland
tel. +48 32 4295000, fax. +48 32 4246394
e-mail: rojek@rojek.pl, www.rojek.pl
NIP: PL 6421015048, REGON: 272776801
BRE BANK S.A. Odział korporacyjny Rybnik
Numer: 95 1140 1179 0000 4962 3500 1001

Blumengeschäft
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 50
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 27 900
e-mail: kwiaciarnia@rojek.pl
www.kwiaciarnia.rybnik.pl

Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag:
8.00 - 18.00
Samstag
8.00 - 14.00

Firmengeschäft PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 50
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 015
e-mail: minihurt@rojek.pl

Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag: 8.00 - 18.00
Samstag: 8.00 - 14.00

Grosshandel PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 003
fax: +48 32 42 95 004
e-mail: kwiaty@rojek.pl

Verkaufsleiter:

Kinga Palka:               k.palka@rojek.pl


Sales Specialist:

Aleksandra Rajter:     o.rajter@rojek.pl

Sandra Fischer:        s.fischer@rojek.pl

 

 

 

 

Öffnungszeiten:

Montag bis Freitag: 8.00 - 16.00

Außenhandel
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel.  +48 32 42 95 008

fax: +48 32 42 95 007
Kontakt w języku rosyjskim
Specjalista ds. sprzedaży:
Anna Beniusz:   a.beniusz@rojek.pl



Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag
8.00 - 16.00

Vertrieb/Export
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel:   +48 324295004
fax:  +48 324395004

 

Specjaliści ds. sprzedaży:
Karolina Gorzolnik:          k.gorzolnik@rojek.pl


Öffnungszeiten:

Montag bis FreitagŁ 8.00 - 16.00

Produktionsabteilung
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 013

Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag
7.00 - 15.00

Buchhaltung
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 014
e-mail: k.wider@rojek.pl

Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag
8.00 - 16.00

Einkauf
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 017
fax: +48 32 42 95 017

Specjalista ds. zakupów:

Małgorzata Krześniak:
import@rojek.pl

Specjalista ds. handlu zagranicznego:
Anna Koczy:
a.koczy@rojek.pl

Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag
8.00 - 16.00

Werbung Und Marketing
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 010
e-mail: marketing@rojek.pl

Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag
8.00 - 16.00

Sekretariat PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 000
e-mail: rojek@rojek.pl

Öffnungszeiten:
Montag bis Freitag
8.00 - 16.00