(+48) 32-429-50-00

Kontakt

Skontaktuj się z odpowiednim działem
Sekretariat
Kwiaciarnia Ismena
Sklep Firmowy / Detal
Sprzedaż hurtowa
Dział obsługi klientów zagraniczych
Sieci handlowe
Dział Produkcji
Dział księgowości
Dział zakupów
Dział Promocji i Reklamy
PROJEKTDECOR.PL SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Brzezińska 48D, 44-200 Rybnik, Poland
tel. +48 32 4295000, fax. +48 32 4246394
e-mail: rojek@rojek.pl, www.rojek.pl
NIP: PL 6421015048, REGON: 272776801
BRE BANK S.A. Odział korporacyjny Rybnik
Numer: 95 1140 1179 0000 4962 3500 1001

Sekretariat
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 000
e-mail: rojek@rojek.pl

Godziny otwarcia
pn-pt: 8.00 - 16.00

Kwiaciarnia Ismena
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 50
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 27 900
e-mail: kwiaciarnia@rojek.pl
www.kwiaciarnia.rybnik.pl

Godziny otwarcia
pn-pt: 8.00 - 18.00
sob: 8.00 - 14.00

Sklep Firmowy
PROJEKTDECOR.PL S.A.

Punkt Sprzedaży Detalicznej
ul. Brzezińska 50
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 015
e-mail: minihurt@rojek.pl

Godziny otwarcia
pn-pt: 8.00 - 18.00
sob: 8.00 - 14.00

Hurtownia
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 003
fax: +48 32 42 95 004
e-mail: kwiaty@rojek.pl

Kierownik biura sprzedaży:

Kinga Palka:               k.palka@rojek.pl

 

Specjaliści ds. sprzedaży hurtowej:

Aleksandra Rajter:     o.rajter@rojek.pl

Sandra Fischer: s.fischer@rojek.pl

Sylwia Klimasara: s.klimasara@rojek.pl


Godziny otwarcia

pn-pt: 8.00 - 16.00

Dział obsługi klientów zagraniczych
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel.  +48 32 42 95 008

fax: +48 32 42 95 007
Kontakt w języku rosyjskim
Specjalista ds. sprzedaży:
Anna Beniusz:   a.beniusz@rojek.pl

Kontakt w godzinach:
pn-pt: 8.00 - 15.00

Dział obsługi klientów
sieciowych 
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel:   +48 324295004
fax:  +48 324395004

 

Specjaliści ds. sprzedaży:
Karolina Gorzolnik:           k.gorzolnik@rojek.pl

Kontakt w godzinach:
pn-pt: 8.00 - 16.00

Dział Produkcji
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 013

Kontakt w godzinach:
pn-pt: 7.00 - 15.00

Dział Księgowości
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 014
e-mail: a.konsek@rojek.pl

Godziny otwarcia
pn-pt: 8.00 - 16.00

Dział zakupów
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 017
fax: +48 32 42 95 017


Specjalista ds. zakupów:

Małgorzata Krześniak:
import@rojek.pl

Specjalista ds. handlu zagranicznego:
Anna Koczy:
a.koczy@rojek.pl

Kontakt w godzinach:
pn-pt: 8.00 - 16.00

Dział Promocji i Reklamy
PROJEKTDECOR.PL S.A.

ul. Brzezińska 48D
44-200 Rybnik

tel. +48 32 42 95 010
e-mail: marketing@rojek.pl

Kontakt w godzinach:
pn-pt: 8.00 - 16.00